Buldočí naděje pomáhá placatým psím plemenům, zejména Francouzským buldočkům, jejich bratrancům Anglickým buldokům a mopsům, v nouzi.
Všechny jsme se již před lety pokoušely pomáhat buldokům a buldočkům v nouzi, nicméně postupně bylo stále jasnější, že naše práce potřebuje jasné kontury a oficiální tvary. Na konci roku 2012 se proto na půdě Ministerstva vnitra narodilo O.S. Buldočí naděje (dále jako OSBN). Od té doby uběhlo spoustu let a naším spolkem prošly stovky psů, kteří možná neměli ten nejšťastnější start do života, ale nakonec našli skvělé adoptivní rodiny.
Kromě aktivní pomoci buldokům a buldočkům v opravdové nouzi je také hlavní náplní OSBN osvěta veřejnosti. Snažíme se mezi lidmi otevřít diskuzi o množírnách psů a nekontrolovaném chovu psů bez průkazu původu, upozorňujeme na důležité věci týkající se chovu, zdraví a soužití s brachycefalickými plemeny a v neposlední řadě chceme ukázat buldoky takové, jací opravdu jsou – jako báječné psí společníky s velkým srdcem a nekonečným smyslem pro humor.
Náš svět je prostě placatej.